Współpraca z punktowanym kwartalnikiem Rynek – Społeczeństwo – Kultura!

Podjęliśmy współpracę partnerską z punktowanym (6 pkt.) czasopismem naukowym Rynek – Społeczeństwo – Kultura oraz fundacją Creative.

Każdy prelegent Konferencji Naukowej Manipulacja w fotografii będzie mógł opublikować swój tekst na łamach tego czasopisma.

Poznajcie bliżej naszego partnera.

RYNEK – SPOŁECZEŃSTWO – KULTURA

logo200… to interdyscyplinarne czasopismo naukowe ukazujące się co kwartał w wersji drukowanej i elektronicznej od roku 2012. Ponieważ współczesny świat staje się coraz bardziej wielopłaszczyznowy i złożony, wymaga tym samym interdyscyplinarnego podejścia do analiz występujących w nim zjawisk. Natężenie globalizacji, znaczący rozwój technologii, kwestie ekologiczne, procesy integracji europejskiej, opór kultur podporządkowanych w zderzeniu cywilizacji, wreszcie kryzys ekonomiczny z końca pierwszej dekady XXI wieku – wszystko to przyczyniło się do nowego ukształtowania instytucji i samych społeczeństw, a w konsekwencji doprowadziło do pojawienia się nowych typów zachowań ludzi. Naszym celem jest spojrzenie na współczesny świat i zachodzące w nim zjawiska gospodarcze, społeczne, polityczne i kulturowe w sposób interdyscyplinarny. Właśnie dlatego rynek, społeczeństwo i kultura stały się dla nas motywem przewodnim wydawanego przez nas kwartalnika „Rynek – Społeczeństwo – Kultura”, wokół którego chcielibyśmy skoncentrować nasz wysiłek badawczy.

 Czasopismo zawiera trzy działy:

1. Artykuły naukowe;

2. Recenzje i omówienia książek naukowych i publikacji biznesowych;

3. Sprawozdania z imprez naukowych, polemiki, opinie krytyczne, analizy, wywiady.

Zapraszamy naukowców oraz praktyków do publikowania swoich analiz, przemyśleń i refleksji, a także wszystkich zainteresowanych stawiających swoje pierwsze kroki ku budowie satysfakcjonującej kariery naukowej lub biznesowej.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s