After party w Artefakt Cafe!

Jak przystało na poważną konferencję naukową, nasze niedziele wydarzenie nie może zakończyć się inaczej jak integracją środowisk naukowych w trakcie nieoficjalnej części zwanej przez wielu after party! 🙂

29 maja 2016 r. godz. 21:00

1_artefakt-cafeZapraszamy Was do jednego z naszych ulubionych miejsc, gdzie w przyjaznej atmosferze będziemy mogli poznać się bliżej i kontynuować dyskusję rozpoczętą w trakcie sesji naukowej.

artefakt_4Artefakt Cafe to bardzo interesujące miejsce, w którym odnajdziecie wiele niezwykłych artefaktów! Bogato zaopatrzone dwa bary oferują liczne piwa regionalne, świetne lane piwo czeskie, duży wybór wódeczek i drinków… Każdy znajdzie coś dla siebie! W podziemnej części lokalu odbywają się występy muzyczne (wokalne, instrumentalne i dj-skie) oraz wiele innych imprez o zróżnicowanym charakterze (wystarczy wspomnieć pokazy filmów i slajdów z podróży, przedstawień teatralnych, stand-up, spektakle kabaretowe, czy zorganizowane imprezy prywatne). Artefakt to miejsce, które żyje własnym, różnorodnym życiem, dlatego też każda wizyta w nim jest inna i dostarcza świeżych – ale zawsze niezapomnianych – wrażeń.  Do zobaczenia na Dajwór 3 w Krakowie!

Szef lokalu to legendarny Helmut! to dzięki niemu to miejsce jest najfajniejsze 🙂 przy odrobinie szczęścia będziecie mieli okazję go poznać.

helmut

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s