Lista prelegentów, którzy wystąpią na naszej konferencji

Na konferencji wystąpią 4 prelegenci związani bezpośrednio lub pośrednio ze światem fotografii. Opowiedzą o tym, jak manipulacja wygląda z ich perspektywy, a także przedstawią konkretne przykłady, które mogą być potrzebne do zrozumienia tego tematu.

Józef Chmielewski

Jozef Chmielewski

Prowadzi swoją niewielką agencję reklamową w Poznaniu. Ma styczność ze światem reklamy od początku studiów. Lubi badać wpływ manipulacji w reklamie. Jak twierdzi - pomimo tego, że zajmuje się reklamą zawodowo, sam jest najbardziej podatny na jej wpływ. Prywatnie przykładny mąż i kochający ojciec dwójki dzieci.

Na konferencji przedstawi ważne studia przypadków ze swojej firmy, a także niezwykle ciekawe dane statystyczne i analizy.

Marcelina Górska

Marcelina Gorska

Chociaż miała pójść inną drogą kariery i zostać zawodową pływaczką, to na studiach na AWF-ie w Gdańsku uświadomiła sobie, że kocha fotografię. Rozpoczynała od relacji z zawodów pływackich.

Obecnie jest cenionym fotografem komercyjnym i bierze udział w wielu światowych przedsięwzięciach. Najbardziej lubi brać udział w kampaniach reklamowych związanych ze światem sportu. Na konferencji opowie o manipulacji w fotografii ze swojej perspektywy, jak to wygląda w świecie sportu.

Tymoteusz Czerwiński

Tymoteusz Czerwinski

Tymoteusz Czerwiński jest z wykształcenia politologiem. Prowadzi swoją firmę doradczą, która zajmuje się PR-em i wizerunkiem polityków. Prowadził kampanie wyborcze wielu prominentnych polityków nie tylko na szczeblu lokalnym, ale także krajowym.

Na konferencji opowie o więcej o swojej pracy, a także o tym, jak wykorzystuje się niewielkie szczegóły do kreacji wizerunku polityka. Przedstawi niektóre przykłady manipulacji ze świata politycznego i opowie o bardzo ciekawych aspektach dotyczących wyborów i przebiegu kampanii.

Marzena Olszewska-Adamczyk

Marzena Olszewska-Adamczyk

Ostatnia prelegentka na liście prowadzi agencję modelingową. Sama kiedyś zaczynała w tej branży jako modelka, swoją karierę rozpoczęła od zwycięstw w regionalnych konkursach piękności, następnie współpracowała z kilkoma znanymi markami przed obiektywem. Po zakończeniu kariery chciała zostać w tym biznesie i założyła własną agencję.

Marzena Olszewska-Adamczyk opowie na konferencji więcej o manipulacji z dwóch perspektyw. Ze strony modela, a także z osoby prowadzącej kampanię. Z pewnością warto wysłuchać tego co ma do powiedzenia.